Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim

Sekcja artykułów i zdjęć archiwalnych

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Archiwum

Konkurs Plastyczny "Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi Ci z pomocą" - protokół jury

Email Drukuj PDF

Protokół z oceny prac powiatowego etapu
XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem
„Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”.
2011 rok (powiat starogardzki)

Dnia 31 marca 2011 roku komisja w składzie :
1) Andrzej Zdrowowicz
2) Józef Olszynka
3) Łukasz Kłopotek
4) Krzysztof Knitter
5) Grzegorz Oller
dokonała  oceny prac nadesłanych na konkurs i ustaliła co następuje:


I grupa – grupa młodsza 6-8 lat – szkoła podstawowa
Nagrody:
- Marcin Went – PSP w Smętowie Granicznym (op. Anna Wiśniewska)
- Agnieszka Łobocka – PSP w Dąbrówce (op. Mariola Baska)
- Martyna Aszyk – ZSP w Pogódkach (op. Grażyna Trapp)
- Marta Burczyk – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Mariola Dudzińska)
- Patrycja Trambecka – PSP w Zelgoszczy (op. Adela Pawlak)
Wyróżnienia:
- Julita Ciesielska – ZSP w Bobowie (op. Bożena Kreft)
- Zuzanna Rękiewicz – PSP w Kopytkowie (op. Beata Górzyńska)

II grupa – grupa średnia 9-12 lat – szkoła podstawowa
Nagrody:
- Dawid Łączny – PSP w Kamionce (op. Regina Kotłowska)
- Anita Paszek – ZSP w Zblewie (op. Beata Kośnik)
- Zuzanna Kawska – Katolicka SP w Starogardzie Gdańskim (op. Ewa Tomaszewska)
- Julita Landowska – PSP w Zelgoszczy (op. Adela Pawlak)
- Małgorzata Piernicka – PSP nr 4 w Starogardzie Gdańskim (op. Wioleta Łukiewicz i Ewa Ropel)
Wyróżnienia:
- Błażej Jaszczerski – PSP w Skarszewach (op. Dorota Bara)
- Julia Roskwitalska – ZKiW w Pinczynie (op. Maria Wasik)

III grupa – grupa starsza 13-16 lat – gimnazjum
Nagrody:
- Martyna Kropidłowska – ZSP w Zblewie (op. Beata Kośnik)
- Anna Haras – PG nr 1 w Starogardzie Gdańskim (op. Elżbieta Dobrzyńska)
- Monika Wylęgły – ZSP w Jabłowie (op. Teresa Adamczyk)
- Karol Stangel – PG w Lubichowie (op. Sylwester Klamann)
- Klaudia Szulz – ZSP w Bobowie (op. Monika Cieślewicz)
Wyróżnienia:
- Karolina Szalewska – ZSP w Bobowie (op. Monika Cieślewicz)
- Adriana Rocławska – PG w Lubichowie (op. Sylwester Klamann)

IV grupa – uczniowie niepełnosprawni
Nagrody:
- Marietta Grzęda – PSP w Smętowie Granicznym (op. Ewa Hałas)
- Florian Kaszubowski – SOSW w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Władasz)
- Marcin Łangowski – SOSW w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Pliszka)
- Damian Dadun – SOSW w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Władasz)
- Przemysław Pozorski – SOSW w Starogardzie Gdańskim (op. Beata Pliszka)
Wyróżnienia:
- Krzysztof Kropidłowski – SOSW w Starogardzie Gdańskim (op. Hanna Władasz)
- Łukasz Sommerfeld – WTZ Lalkowy (op. Urszula Zawadzińska)

Serdecznie gratulujemy!!!!
Po 5 prac nagrodzonych w każdej kategorii weźmie udział w wojewódzkiej edycji konkursu.

Wręczenie nagród oraz wystawa prac odbędzie się 14 kwietnia 2011r. o godzinie 11.00 w sali 201 Starostwa Powiatowego w Starogardzie Gdańskim, ul. Kościuszki 17. Zapraszamy wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych wraz z opiekunami.

Poprawiony: poniedziałek, 04 kwietnia 2011 10:00